VÍTÁME VÁS NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH

Motto: POMOZ MI, ABYCH TO MOHL UDĚLAT SÁM!

MY JSME ŠKOLKA BAREVNÁ, ŠKOLKA PLNÁ DĚTÍ, ŠKOLKAPLNÁDĚTÍ,

JAKO PYTLÍK KULIČEK ROZKUTÁLÍ SE TI, ROZKUTÁLÍ SE TI,....

Charakteristika barev:

Červená- tvůrčí a přátelské prostředí plné života a elánu navazující na rodinu - radost, tolerance, klid a pohoda.

Žlutá - opora -  symbol učitelky - klidná a usměvavá kamarádka s blízkým citovým vztahem k dítěti. Je vstřícná ke spolupráci s rodinou.

Zelená - pocit bezpečí, citové zázemí, vztah k nejbližším lidem, prostředí, ve kterém žijeme.

Modrá - všestranně rozvinuté, samostatně tvořivé, zdravé sebevědomí sahající k vytyčenému cíli.

Fialová- kolektiv dětí získávající zkušenosti, prožitky a dovednosti rozmanitými činnostmi. Tvořivost ve všech oblastech.

Našim cílem je připravené dítě na další cestu. Zdravé, zvídavé, v určitých situacích odpovědné samo za sebe, se slovní zásobou, se snahou se podílet na spolurozhodování.