Naše aktivity

Vítáme Vás ve školním roce 2022 - 2023

Nastal nám nový školní rok a s ním i nově příchozí děti.

počet dětí

počet chlapců

počet dívek

TRVALÝ POBYT

Ústí

Janová

Prlov 2
Leskovec 3
Seninka 2
Lužná 1
Val.Polanka 1

První dny ve školce

Nový školní rok zahájilo 21 dětí. V letošním roce máme 7 děti s povinným předškolním vzděláváním, 6 dětí 4 - 5 letých, 5 dětí 3 - 4 letých a 3 děti 2-3leté, které si postupně zvykají na nové prostředí, na jiný režim než mají doma, na nové kamarády a paní učitelky.  Je to pro ně velmi náročné období, ale všichni se jim snaží pobyt ve školce zpříjemnit. Občas ukápne i slzička ze stesku po mamince, ale pomocí her, písní, vhodných činností a také pomazlením si postupně zvykají na nové „školkové“ období jejich života.

13. 09. 2022

Hurá, školka!!!    Divadlo Maringotka

První divadelní představení v novém školním roce nás pomocí maňásků, herců a samotných dětí seznámilo s pobytem ve školce. Děti se představily, pojmenovaly svou značku na skříňce v šatně a také jednotlivé místnosti ve školce. Maňásci nás provedli režimem dne, učili jsme se zavazovat tkaničky, správně používat při jídle příbory, zazpívali jsme si, zatancovali a zahráli hry.